Mrożone warzywa i owoce od 1954 r.     |      Tel. 62 764 64 21      |     sekretariat@calfrost.com.pl
www.calfrost.com.pl
O FIRMIEAKTUALNOŚCIOFERTAPOLITYKA JAKOŚCIKONTAKT
ZUPY    |    WARZYWA SOLO    |    MIESZANKI WARZYWNE    |    OFERTA EKSPORTOWA         

O FIRMIE CALFROST

„Calfrost” Sp. z o.o.  w Kaliszu jest znanym od lat na rynku producentem mrożonych warzyw i owoców.  Ofertę wyrobów produkcji własnej uzupełniają towary najbardziej uznanych firm na rynku polskim. Łączna oferta „Calfrost” zawiera ponad 600 rodzajów wyrobów mrożonych w konkurencyjnych cenach, co pozwala na owocną współpracę z odbiorcami detalicznymi, gastronomicznymi oraz hurtowymi i ma swoje odzwierciedlenie w zadowoleniu Klienta.

Calfrost jest położony w regionie o długiej tradycji i wysokiej kulturze upraw warzywno – owocowych, co ma istotne znaczenie dla zaopatrzenia w surowce do produkcji.

Przewagę konkurencyjną gwarantuje nam długoletnie doświadczenie, ponieważ chłodnia w Kaliszu powstała w 1954 roku jako Chłodnia Składowa. W 1989 roku powstało Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego "Calfrost". W dniu 5 stycznia 2004 roku Przedsiębiorstwo przekształciło się w "Calfrost" Sp. z o.o., w której większość udziałów przejęła Spółka "Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.

Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie Klientom wyrobów o najwyższej jakości, doskonałym smaku i w atrakcyjnym opakowaniu. O tym, że zamierzenia te udaje nam się osiągnąć świadczy uznanie Klientów.

Ponadto w ubiegłych latach znaczna część naszej produkcji trafiała na eksport do krajów Europy wschodniej. W tej chwili nasze produkty podbijają rynek Europy zachodniej.

Uzyskiwane sukcesy produkcyjne i handlowe są zasługą wykwalifikowanej kadry specjalistów, ich wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnych technologii i maszyn.


Przedmiot działania:

Calfrost Sp. z o.o. w Kaliszu prowadzi działalność w zakresie:

  • skup i przetwórstwo warzyw i niektóych owoców
  • produkcja mrożonych owoców, warzyw i mieszanek warzywnych
  • świadczenie usług chłodniczych w zakresie zamrażania, pakowania i przechowywania artykułów spożywczych
  • handel hurtowy i detaliczny mrożonymi artykułami spożywczymi zarówno własnej produkcji jak i towarami obcymi.
Calfrost sp. z o.o.
ul. Wrocławska 31, 62-800 Kalisz
Tel. 62 764 64 21
e-mail: sekretariat@calfrost.com.pl
  Zostań naszym fanem na facebooku
Wykonanie reLINK